350 g polohrubé mouky
120 g cukru
1 kypřicí prášek
120 g rozpuštěné Hery a nebo másla
2 vejce
2 lžíce oleje
3/4 hrnku mléka
špetka soli
Poleva:
180 g rozpuštěného másla
4 lžíce rumu
3 lžíce horké vody
200 g moučkového cukru
40 g kakaa
Postup:
mouku, cukr, kypřicí prášek a špetku soli promícháme, přidáme ostatní suroviny a mixujeme v mixéru a nebo ručním mixérem. Nalijeme na vymazaný a moukou vysypaný plech a upečeme. Po upečení druhým koncem vařečky našťoucháme po celé buchtě důlečky.
Poleva: roztavené máslo, rum a vodu rozmícháme a přidáme cukr smíchaný s kakaem. Pořádně mícháme, až se vše pěkně spojí a vznikne hladký krém.
Nalijeme na buchtu pěkně postupně od prostředku, aby se poleva dostala do všech dírek a necháme ztuhnout. (Buchtu jsem ještě posypala nastrouhanou čokoládou Margot)
Přeji dobrou chuť! ..Reny 🙂
K tomuto receptu se můžete vyjádřit i v diskuzi na našich FB stránkách: ŠŤOUCHANÁ BUCHTA
