Krabička s potravinovými novinkami – Brandnooz box

Chcete zpestřit svůj jídelníček, ušetřit při nákupu potravin a zároven se zapojit do unikátního hodnocení produktů? Zapojte se do testování produktových novinek vašich oblíbených značek s brandnooz boxem!

Brandnooz box

Elegantní zelenobílá krabice, která každý měsíc ukrývá překvapení – nové vybrané novinky na trhu potravin, vždy v min.  celkové hodnotě 330 Kč. Tyto produkty (plná balení, žádné vzorky) můžete doma pohodlně ochutnat, následně ohodnotit na stránkách bradnooz.cz a podělit se tak o názor s ostatními spotřebiteli. Brandnooz box vás výjde na 222 Kč a šetříte tak každý měsíc na potravinách více než 33 % a navíc, box je doručen zdarma až domů.

Brandnooz Media International – novinky s chutí

Brandnooz je informačně-zážitkový portál, zaměřený na objevování a ochutnávání zajímavých potravinových výrobků, které jsou nově na trhu. brandnooz seznamuje s novinkami na trhu potravin (mnohdy ještě před samotným uvedením na trh) tak, že pravidelně umožňuje spotřebitelům novinky ochutnávat a následně hodnotit. Cílem ochutnávek produktů je generování důvěryhodných osobních doporučení a hodnocení nejen mezi spotřebiteli navzájem, ale i vstříc výrobcům potravin. Konkrétní výrobce každý měsíc obdrží zpětnou vazbu od spotřebitelů a můžet tak flexibilně reagovat na potřeby či připomínky.

Brandnooz společnost pochází z Německa a má sídlo v Hamburgu. Nápad s  boxem se datuje od roku 2012 a v České republice je předplatitelům k dispozici teprve od listopadu 2013.

Za cenu jen o pár korun vyšší, co si jiné společnosti účtují např. jen za poštovné budete získávat krabice plné překvapení.   Pokaždé, když přijde zásilka, tak je to jako byste si rozbalovali dárek pod stromečkem. Nikdy nevíte, co je uvnitř a těšíte se na to 🙂

Příjemné ochutnávání
za stránky Vaříme doma přeje Roman


Fakta k předplatnému„brandnooz boxu“:

Obsah:  Každý měsíc výběr nových potravinových produktů top značek spolu s informacemi o těchto produktech – to vše ručně zabaleno ve stylovém boxu

Časově neomezené předplatné:             222 Kč měsíčně/box

Brandnooz box balíčky:
3-měsíční předplatné: 249 Kč měsíčně/box
6-měsíční předplatné: 229 Kč měsíčně/box
12-měsíční předplatné:  199 Kč měsíčně/box

Doručení:  Zdarma až domů službou PPL

Objednávka: Na box na zkoušku 199 Kč (nezávazně spolu)

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Roman Viták. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.